Pályázat fejlesztési referens munkakörbe

2014. február 19., szerda

A Református Zsinati Hivatal, amely az Magyarországi Református Egyház országos adminisztrációját végzi, fejlesztési referenst keres.

A Magyarországi Református Egyház működéséhez, szolgálata, infrastruktúrája fejlesztéséhez egyre jelentősebb mértékben szorul rá és von be pályázati forrásokat. A 2014-20-as EU költségvetési ciklushoz kapcsolódóan az MRE is kidolgozta saját fejlesztési elképzelését, amelynek megvalósításához pályázati források, és ezek közül is elsősorban EU-s fejlesztési források bevonását reméli, kapcsolódva Magyarország elfogadás előtt álló fejlesztési programjához.

A Református Zsinati Hivatal, amely az MRE országos adminisztrációját végzi, fejlesztési referenst keres.

A fejlesztési referens feladatai:

Elvárások:

Az alkalmazáshoz előny jelent:

Az ideális jelölt:

A munkavégzés kezdete: 2014. március 1.
A munkavégzés helye: az MRE Székháza, 1146 Budapest, Abonyi u. 21.
Javadalmazás: megegyezés szerint.

A jelentkezésnek tartalmaznia kell:

Kötelező elemek:

Nem kötelező elemek:

A jelentkező kiválasztása:

Döntés: 2014. február 28-án.

Jelentkezési határidő: 2014. február 25.

A jelentkezéseket elektronikusan a következő címre várjuk: zsinat.tanacsos@reformatus.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió