Nyelvvizsga, mint szolgálat – konferencia

2012. január 24., kedd

A Károli Gáspár Református Egyetem - Theolingua Egyházi Szaknyelvi Vizsgaközpontjának szervezésében január 27-én 13 órától konferenciát tartanak a Nyelvvizsga, mint szolgálat címmel.

A konferencián Dr. Balla Péter, a KRE rektora  szól a Theolingua 5 éves évfordulója kapcsán annak jelentőségéről, Dr. Fekete Károly a Debreceni Református Hittudományi Egyetem rektora az egyházi szaknyelv oktatásának fontosságáról beszél. Előadnak még Dr. Sárosdy Judit, Móriczné Berczik Klára,  Joachim László és Máté Judit a KRE oktatói, valamint Szarka Miklós nyugalmazott lelkipásztor tart előadást a multikulturális vizsgázói közösségről. A konferencia fővédnöke : dr. Hoffmann Rózsa oktatásért felelős államtitkár.

Nyelvvizsga, mint szolgálat - konferencia
Időpontja: 2012. január 27. 13 óra
Helyszín: Károli Gáspár Református Egyetem Bölcsészettudományi Kar, I. emeleti Díszterem, 1088 Budapest, Reviczky u. 4.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió