November 28-án, szombaton temetik Dr. Bartha Tibornét

2009. november 26., csütörtök

Mély fájdalommal, de Isten akaratában megnyugodva adjuk tudtul, hogy Dr. Bartha Tiborné sz: Zsíros Anna Katalin lelkésznő, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának bírája, a Csongrádi Református Egyházmegye tanácsosa, az Egyházmegye volt főjegyzője, a Szeged-Kálvin téri Református Egyházközség hűséges lelkipásztora 2009. november 17-én, életének 62. évében hazatért Teremtő Istenéhez. Istennek szentelt életéért 2009. november 28-án, szombaton délelőtt 11 órakor a Szeged-Kálvin téri Református templomban tartunk hálaadó istentiszteletet. Részvételük esetén az istentiszteleti alkalomra a család kérésére ne hozzanak virágot, koszorút, hanem annak értékében, koszorúmegváltásként adományaikat a templom perselyeiben helyezzék el. Adományaikkal a Szeged-Kálvin téri Református Gyülekezet gyermekek közti szolgálatát támogatják.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió