Művészek és fogyatékkal élők együtt alkottak

2010. október 07., csütörtök

Szájjal festés, agyagozás és rajzolás – művészek és fogyatékkal élő gyermekek készítettek közös műalkotásokat a debreceni Immánuel Otthonban.

altSzájjal festés, agyagozás és rajzolás művészek és fogyatékkal élő gyermekek készítettek közös műalkotásokat a debreceni Nagytemplomi Református Egyházközség Immánuel Otthonában. Az alkotónapon köszönetet mondtak a tavalyi jótékonysági aukció felajánlóinak.

Gonda Zoltán, debreceni képzőművész egyike volt azoknak, akikkel együtt dolgozhattak az Immánuel Otthon lakói. A művész szerint „a gyönyörű a közös alkotásban az volt, hogy nem nyúlt bele a munkákba, hanem csak szavakkal irányította a tevékenységet". Saját bevallása szerint megrendítette az együtt munkálkodás. Folytatás...

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió