Álláslehetőségek a WISZ-ben

2017. október 30., hétfő

A Magyarországi Református Egyház fenntartásában működő Wáli István Református Cigány Szakkollégium (WISZ, 4024 Debrecen, Blaháné u. 15.), különös tekintettel az induló EFOP-1.3.7-17-2017-00221 azonosító jelű, és „A Wáli István Református Cigány Szakkollégium tevékenységének bővítése és minőségi fejlesztése" című projektjére,pályázatot hirdet intézményi lelkész és irodavezető munkakör betöltésére.

I. Intézményi lelkész (heti 40 óra)

Feltételek:
- Református lelkészi oklevél
- Legalább 3 éves szakmai tapasztalat

Főbb feladatok:
- Bibliaórák tartása
- A szakkollégiumi hallgatók lelkigondozása, életvezetési támogatása
- A rendszeres mentálhigiénés, lelkiségi, és kulturális programok szervezése a közösség erősítése érdekében
- A WISZ református lelkületének hangsúlyossá tétele, kapcsolatápolás segítése a hallgatók, az egyház, illetve annak gyülekezetei között;
- A WISZ szakmai fejlesztésében, és annak megvalósításában való közreműködés;
- Az intézmény működtetésében, fejlesztésében való közreműködés;
- Részvétel a Szakkollégium szakmai munkájában, annak dokumentálásában, rendezvényei lebonyolításában.

Munkavégzés formája: Szolgálati jogviszony, heti 40 órás munkavégzés

Munkavégzés kezdete: 2017. december 01.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet: Tel: +36307486245

A pályázatokat (motivációs levél, benne a WISZ-re vonatkozó missziói látás vázlattal; részletes szakmai önéletrajz – Europass, benne a cigánymisszióban szerzett tapasztalatokkal) 2017. november 10-ig lehet benyújtani a mozes.aron@reformatus.hu email címre.
A személyes meghallgatás várható időpontja 2017. november 20, melyről e-mailben küldünk értesítést.

II. Irodavezető (heti 40 óra)

Feltételek:
-   Felsőfokú végzettség
-   Uniós projektekben (TÁMOP, EFOP) szerzett tapasztalat
-   Irodavezetői, vagy azzal egyenértékű tapasztalat

Főbb feladatok:
-   Az intézményi iroda vezetése (iktatás, postázás előkészítése, kapcsolattartás)
-   A felvételi eljárás megszervezése és előkészítése, közreműködés a lebonyolításában
-   Tanulmányi munka megszervezése, nyilvántartása, hallgatói adminisztrációt készítése
-   Könyvtári nyilvántartás folyamatos kezelése
-   Teljes körű leltár készítése, az eszközök átadását-átvételének dokumentálása
-   Intézményi rendezvények technikai megszervezése
-   Az alumni rendszer adatbázisának frissítése, kapcsolattartás
-   Irodaszerigénylés összeállítása, irodaszerek biztosítása
-   Ajánlatok beszerzése, értékelésük előkészítése, szerződések előkészítése
-   Jegyzőkönyv vezetés a szakkollégiumi tanács ülésein és a munkatársi értekezleteken
-   Projektasszisztensi feladatok ellátása

Munkavégzés formája: Alkalmazotti jogviszony teljes munkaidőben

Munkavégzés kezdete: 2017. november 15.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet: Tel: +36307486245

A pályázatokat (motivációs levél, részletes szakmai önéletrajz - Europass) 2017. november 9-ig lehet benyújtani a mozes.aron@reformatus.hu email címre.

A személyes meghallgatás várható időpontja 2017. november 13, melyről november 10-én e-mailben és telefonon adunk értesítést.

További információk a Kapcsolódó letöltéseknél