Continental Singers koncert a Művészetek Palotájában

2010. július 29., csütörtök

altIdén ünnepli fennállásának 25. évfordulóját a magyar Continental Singers. Az évforduló alkalmából egy jubileumi koncertet szerveznek szeptember 14-én a Művészetek Palotájában.

A Continental Singers neve az egyik leghíresebb és legrégibb nevek közé tartozik a magyar modern keresztény zenei életben. Zenéjük komoly mondanivalót hordoz, változatos stílusokban, s szokatlanul igényes zenei köntösbe öltöztetve.

Most először nyílik lehetőség arra, hogy itthon nagyzenekari felállásban megszólaltassák az együttes 25 éves történelmének és 10 albumának legsikeresebb dalait.

A kórus magyarországi kezdetekor nagy szerepet kapott a Református Egyházzal való együttműködés. A kórus évente turnézik Magyarország településein és fellépéseikhez sok esetben református gyülekezetek biztosítanak helyszínt, illetve lehetőséget.

További információk a kórus honlapján: www.continentalsingers.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió