"Legyünk 500-an, 50 ifiből, 5 helyszínen!" – Budapesti Ifjúsági Találkozó

2010. január 27., szerda

altNéhányan arról gondolkodtak, hogyan találkozhatnának a budapesti református ifik egymással, hogy egymást megismerjék, erősítsék, segítsék Jézus Krisztus követésében, sőt, legyenek eszközök abban, hogy minél többen megismerjék az evangéliumot, s helyet találjanak egy református gyülekezetben. Szeretnél ennek részese lenni?

Találkozzunk az Egyetemi gyülekezetben, a Kálvin téren, a Református Teológián, a Lónyay Utcai Református Gimnáziumban vagy a Reviczky utcában!
Első találkozásunk alkalmával együtt szeretnénk megélni minél többet nagy reformátorunk egy napjából – aki ezeket a fent megfogalmazott  célokat saját élete céljának tekintette. Gyere el Kálvin egy napjára február 13-án, szombaton reggel héttől este tízig!
A reformátor ugyan ötkor kelt, de ezt nem kívánjuk Tőletek, csak ha majd reformátorok lesztek!

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió