Becsüld meg... konferencia Berekfürdőn

2012. március 06., kedd

A Magyar Református Szeretetszolgálat „Becsüld meg..." – Innovatív megoldások az idős testvérek segítésében címmel konferenciát szervez. Az esemény Az aktív időskor és a generációk közötti szolidaritás európai évéhez kapcsolódik a Református Egyházban, mivel egyházunk csatlakozik a kiemelt évhez.

A konferencia célja, hogy hogy azoknak a gyülekezeteknek, intézményeknek, akik szeretnének az idősgondozás területén még többet és professzionálisabbat nyújtani segítséget kínáljunk, módszerekkel, szempontokkal ismertessük meg őket.

A konferencia időpontja 2012. március 26-27., helyszíne Berekfürdő.

Jeletnkezni március 22-ig lehet!

A konferenciára hívjuk és várjuk egyházközségeink lelkipásztorait, intézményvezetőket a Kárpát-medencéből, valamint aktív gyülekezeti tagokat, akik szeretnének új lehetőségeket megismerni, illetve saját tapasztalataikat továbbadni, megosztani a témában.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió