A Szeretetszolgálat debreceni álláspályázatot hirdet meg

2010. augusztus 26., csütörtök

altAz MRSZ a gyermekvédelmi szolgálat intézményvezetői posztjára keres jelentkezőket.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS
szociális intézmény vezetői posztjának betöltésére

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Irodája pályázatot hirdet a Magyarországi Református Egyház fenntartásában működő Magyar Református Gyermekvédelmi Szolgálat – Nevelőszülő Hálózat – Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Nevelési Tanácsadó (4026 Debrecen, Fűvészkert u. 4.) intézményvezetői posztjának betöltésére.

Feltételek:
- A személyes gondoskodást nyújtó gyermekjóléti, gyermekvédelmi intézmények, valamint személyek szakmai feladatairól és működésük feltételeiről szóló 15/1998. (IV.30.) NM rendelet és a képzési kötelezettségről és a pedagógiai szakszolgálatokról szóló 14/1994. (VI.24.) MKM rendeletben meghatározott végzettség;
- Egyetemi végzettség;
- Minimum 10 éves szakmai tapasztalat;
- Minimum 5 év vezetői tapasztalat;
- Református egyháztagság;

Előnyt jelent:
- „B” kategóriás gépjárművezetői engedély;
- középfokú angol vagy/és német nyelvtudás.

Érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet:
Tel: 06-1-460-0747

A pályázat fenti szövege innen dokumentumként letölthető.

A pályázatokat 2010. szeptember 30-ig lehet benyújtani az alábbi címre, illetve e-mail címre:
MRE Szeretetszolgálati Iroda
1146 Budapest, Hungária krt. 200.
E-mail: czibere.karoly@zsinatiiroda.hu

Budapest, 2010. augusztus 23.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió