Anya csak egy van

2012. május 04., péntek

Anyák napja közeledtével Anya csak egy van című könyve kapcsán Vámos Miklós íróval beszélgetett a Magyarországi Evangélikus Egyház elnök-püspöke, Gáncs Péter.

Az Asztali Beszélgetések Kulturális Alapítvány a Petőfi Irodalmi Múzeummal együttműködve évek óta igyekszik az egyházi és világi gondolkodók, közéleti személyiségek, művészek számára fórumot biztosítani a gondolataik, cseréjére. 2012. május harmadikán ezúttal Gáncs Péter evangélikus püspök és Vámos Miklós író disputáját hallhatták az érdeklődők.

A cikk folytatásához és a beszélgetés internetes közvetítéséhez ide kattinthat.