A Reformátusok Lapja e heti számából

2019. október 20., vasárnap, Országszerte

Hogyan dolgozható fel Trianon traumája? Vannak-e Krisztusnak kincsei? Melyik gyülekezet kapja október utolsó vasárnapjának perselyadományait? A válaszokat megtalálhatják olvasóink az október 20-i Reformátusok Lapjában.

Épülő gyülekezeti hajlék Kalocsán. Fotó: Kalocsai Richárd

Az e heti számban a megszokott és szeretett igemagyarázatok, lelki írások és imádságok mellett Szabó Előd vezércikkében a furcsa szabadságról gondolkodik, ellátogatunk a debrecen-nagytemplomi gyülekezet pezsgő közösségébe, majd emlékező budapesti sétára indulunk Varga László nyugalmazott dunamelléki főjegyzővel, aki teológushallgatóként élte át az 1956-os forradalmat.

Az újság előfizethető a Reformátusok Lapja Kiadóhivatalában: 1113 Budapest, Tas vezér utca 13., +36 1 217 6809, kiado@reflap.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió