A Reformátusok Lapja e heti számából

2019. február 10., vasárnap

A Reformátusok Lapja február 10-i számában interjút olvashatnak a házasság hete idei arcaival, megtudhatják, hogy milyen felelősségteljes szolgálat vár a zirci reformátusokra, valamint ellátogathatnak a lévai református gimnáziumba is.

A hetente rendszeresen megtalálható igemagyarázatok, elmélkedések és imádságok mellett a Reformátusok Lapja 2019. február 10-i számában beszélgetést olvashatnak Bódiss Tamás egyházzenei előadóval a harmincéves Soli Deo Gloria kamarakórusról, találkozhatnak a házasság hete arcaival, a Gorove házaspárral, valamint megismerkedhetnek a lévai Czeglédi Péter Református Gimnáziummal, a Tiszántúli Református Jótékonysági Bál idei támogatottjával.

Egyházunk hetilapja ettől az évtől megújul, más formátumban, sokkal több képpel, időtállóbb cikkekkel jelentkezik. Az újság előfizethető a Reformátusok Lapja Kiadóhivatalában: 1113 Budapest, Tas vezér utca 13., +36 1 217 6809, kiado@reflap.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió