Legyél önkéntes ifjúsági táborokban!

2018. január 24., címkék: ifi, önkntesség, Pályázat, pályázat, táboroztatás

A Magyarországi Református Egyház az EFOP-1.2.12-17-2017-00005 kódszámú, Bentlakásos programok megvalósítása az SDG-ben című projekt keretében és finanszírozásában nagyszabású integrált táboroztatási programot indít 2018 és 2021 között a Balaton partján, a kevésbé fejlett régiókban működő, jellemzően református oktatási intézményekben, tanodákban, gyermekvédelmi gondoskodásban és nevelőszülői hálózatban élő, nevelkedő és tanuló gyermekek számára. A táboroztatáshoz 17 és 35 év közötti, vállalkozó kedvű önkénteseket keresnek.