Ökumenikus imaórát tartottak korunk vértanúinak emlékére

2017. április 12., címkék: keresztyénüldözés, ódor balázs, szent egyed közösség, vértanúk, ökumenikus imaóra

Alberto Bottari de Castello pápai nuncius vezette az imádságot napjaink vértanúiért április 10-én este, Budapesten az Egyetemi templomban. A Szent Egyed közösség által szervezett áhítaton több keresztyén felekezet képviselői is részt vettek.

Vértanúink, hitvallóink - konferencia

2011. október 21., címkék: ökumene, ökumené, vértanúk, Ökumené, konferencia

Ökumenikus konferenciát rendeznek a XX. század keresztyén magyar tanúságtevőiről október 28-án, a jezsuiták Párbeszédek Házában.

Korunk vértanúinak emlékezete

2011. április 13., címkék: ökumene, vértanúk, ódor balázs, Ökumené, ökumené

A Sant’Egidio Közösség április 15-én, pénteken ökumenikus imaórát tart azok emlékére, akik napjainkban az evangéliumért áldozták életüket.