Tájékoztató a hit- és erkölcstan létszámjelentésről

2015. május 19., címkék: tájékoztatás, hittan

Tájékoztató az állami iskolák 1-2-3. és 5-6-7. (valamint a hatévfolyamos gimnáziumok 7-8. évfolyamán) kötelezően választható hit- és erkölcstan 2015/16. tanévi becsült létszámának jelentéséhez.

Hittan vagy erkölcstan?

2013. december 17., címkék: tájékoztatás, hittan

December 16-an a Deák téri evangélikus gyülekezet gyülekezeti termében megrendezett Magyar Pax Romana és az Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem Lehet-e? fórumának aktuális témája a „hittan vagy erkölcstan" modell buktatói, alternatívái és javíthatósága volt.

Tanévkezdő tájékoztató

2013. augusztus 27., címkék: hittan, református oktatás, pedagógiai intézet (rpi), köznevelés, tájékoztatás

Országjáró körútra indult a Református Pedagógiai Intézet, hogy segítse a református köznevelési intézmények munkáját. Ennek része volt augusztus 26-án Sipos Imre helyettes államtitkár tanévkezdő tájékoztatója – ha lemaradt róla, itt visszanézheti.