Tiszafürediek dolgoztak Szilágygörcsönben diakóniai hét keretén belül

2010. július 19., címkék: tiszafüred, Gyülekezeti hírek, testvérgyülekezetek

A Tiszafüredi Református Egyházközség ifjúságának huszonegy tagja július 4. és 10. között Horváth István presbiter kíséretével, Szűcs M. Sándor református tanító vezetésével az erdélyi Szilágygörcsönben végeztek szeretet munkát.

Átadják pénteken a tiszafüredi Bán Zsigmond Református Iskola és Óvoda felújított épületét

2010. április 06., címkék: tiszafüred, Gyülekezeti hírek

Az intézményt uniós pályázat segítségével újították fel. A pénzt integrált nevelésre és tárgyi fejlesztésre fordította az iskola vezetősége.

Szakmai napot tartottak a tiszafüredi református iskolában

2010. március 18., címkék: konferencia, tiszafüred, Gyülekezeti hírek, református oktatás

Több mint ötven pedagógus vett részt azon a találkozón Tiszafüreden, amelyen a korszerű nevelés és oktatás kérdéseiről volt szó.

A közösségért tenni akaró embereket kell nevelnünk

2010. január 07., címkék: felújítás, iskola, tiszafüred, Hírek

Befejezéséhez közeledik a tiszafüredi  református általános iskola  felújítása, már csak az utolsó simítások vannak hátra, illetve a műszaki átadáshoz kapcsolódó teendők.