Molnár Mária születésének 125. évfordulójára szervezett vándorkiállítás

2011. november 15., címkék: szentes-központ, Miskolc, miskolc, kiállítás

A 2011/12-es év folyamán, Molnár Mária születésnek 125 évfordulójára emlékezve a Magyarországi Református Egyház Missziói Osztályának vándorkiállítást és előadássorozatot szervez.  A mártír misszionários életének és szolgálatának bemutatására, előreláthatólag több mint 10 helyszínen kerül sor. A közeljövőben Szentesen, majd Miskolcon látható a tárlat.

Elhunyt Kádár Ferenc nyugalmazott református esperes

2010. február 23., címkék: hódmezővásárhely-susán, szentes-központ, Hírek, kádár ferenc

„ Jól van, jó és hű szolgám, kevesen voltál hű, sokra bízlak ezután menj be a te uradnak örömébe.” (Máté 25, 21)  Kádár Ferenc nyugalmazott református esperes, a Hódmezővásárhely–Susáni és a Szentes–Központi Református Egyházközségek volt lelkipásztora életének 84. esztendejében hazatért Megváltó Urához.