“Szatmár határok nélkül”

2011. szeptember 20., címkék: bölcskei gusztáv, szatmár, királyhágómelléki egyházkerület, csűry istván

“Szatmár határok nélkül” címmel Fábiánházán tartottak ünnepi alkalmat szeptember 17-én, szombaton. A szabadtéri istentiszteleten Bölcskei Gusztáv, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke hirdetett igét, az egybegyűlteket Csűry István, a Királyhágómelléki Református Egyházkerület püspöke köszöntötte.

Szatmár határok nélkül - református találkozó

2011. szeptember 14., címkék: királyhágómelléki egyházkerület, tiszántúli egyházkerület, találkozó, fábiánháza, szatmár

A Magyarországon és a határon túl élőket is várja a ünnepélyes találkozójára a Reformátusok Szatmárért Közhasznú Egyesület szeptember 17-én, Fábiánházán.