Tudom, ki az én Atyám!

2011. november 07., címkék: evangélizáció, leányfalu, gulácsy lajos, evangelizáció, pócsmegyer

Gulácsi Lajos nyugalmazott kárpátaljai református püspök evangelizációs istentiszteleteket tart november 11-én, 12-én és 13-án Leányfalun, valamint Pócsmegyeren. Az alkalmak központi témája: tudom, ki  az én Atyám!

Népfőiskolai hét Pócsmegyeren

2011. március 01., címkék: dunamelléki egyházkerület, népfőiskola, északpesti egyházmegye, pócsmegyer

A szeretet kommunikációjáról, a református templomépítészetről, valamint a keresztyénség és a zsidóság kapcsolatáról hallhatnak előadásokat azok, akik ellátogatnak a pócsmegyeri református templomba.