Még segíthetünk a nágocsi Árvácska otthon újjáépítésében

2019. április 11., címkék: Árvácska Otthon, virágvasárnap, Nágocs, perselypénz, nágocs

Bár számos adomány érkezett már a nágocsi Árvácska Anya- és Csecsemőotthon újáépítésére, még szükség van a támogatásra. A dunántúli gyülekezetek virágvasárnapi perselyadományaikkal és diakóniai szolgálatukkal segíthetnek.

Még segíthetünk a nágocsi Árvácska otthon újjáépítésében

Felfordulás van, de minden helyre fog jönni

2018. december 26., címkék: nágocs, tűzkár

Az egész ország megismerte a nágocsi református anyaotthont, miután november 30-án kiégett az intézmény egyik épülete. Pedig sokaknak menedék ez a hely. Az otthonban leginkább bántalmazó férfiak elől menekülő édesanyák és gyermekeik laknak. Megnéztük, hogyan élnek a tűzeset után, és mit várnak az idei karácsonytól.

Miként gyűjt az Isten

2018. december 13., címkék: nágocs, tűzkár

Ahogy arról mi is beszámoltunk: a somogyi hírről a nágocsi Árvácska Anya- és Csecsemőotthonban november 30-án tűz ütött ki. Közel két hét telt el, de folyamatos az érdeklődés, hogy mi történt azóta. Nagy Csaba esperes Köntös László dunántúli lelkészi főjegyzőt tájékoztatta a fejleményekről.