Pedagógusi állások Nyírbátorban

2014. június 18., címkék: pályázat, nyírbátor, Pályázat

Tanítói, valamint angol nyelv és hittan szakos tanári állás betöltésére hirdet pályázatot a Nyírbátori Református Általános Iskola.

Hálaadó istentisztelet Nyírbátorban

2011. május 30., címkék: templomfelújítás, nyírbátor, Gyülekezeti hírek, Határon túl, istentisztelet

Újra használatba vette a Nyírbátori Református Egyházközség az 500 éves templomát a „Hit és egészség” pályázat keretében megvalósult egy évig tartó felújítási munkák után.

Megújult a református templom Nyírbátorban

2011. május 27., címkék: Hírek, bölcskei gusztáv, nyírbátor, Gyülekezeti hírek, templomfelújítás

„Azon túl, hogy egy gyülekezet lelki hajléka, több szimbólumot is hordoz magában a nyírbátori református templom és ez a mostani felújítás méltó módon reprezentálja azt, hogy hogyan kell közösen megbecsülni, történelmi-, egyházi- és építészeti örökséget - mondta Bölcskei Gusztáv, a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke a Hit és Egészség program zárása kapcsán.