Kézimunkázó Asszonyok Találkozója

2011. október 25., címkék: nőszövetség, találkozó, mátraháza, dunamelléki egyházkerület

A Dunamelléki Református Egyházkerület Mátraházai Konferencia Központjában 2011. november 21. hétfő és november 25. péntek között kerül megrendezésre a kézimunkázó asszonyok találkozója.

Mátraházi hívogató

2011. október 02., címkék: Hírek, mátraháza

Klímája a légúti betegségekre gyógyír, de nemcsak a testet, a lelket is felüdíti. Aki pedig megkóstolja a házi készítésű eperdzsemet, vagy Kati néni híres hajtogatott pogácsáját, biztos, hogy visszatér a Mátraházai Református Üdülőbe.