Miért járjunk gyermekeinkkel keresztyén közösségbe?

2017. április 29., címkék: gyereknevelés, közösség

Kimondott kimondatlan kérdéseink – Siba-Rohn Hilda, a Budai Református Egyházközség lelkésze gyereknevelésről szóló sorozatának második része.

Közösségformálás Debrecenben

2012. február 15., címkék: debreceni teológia (drhe), debreceni egyetemi templom, közösség

Valentin napra időzítve indította el decemberig tartó közösségformáló programsorozatát Játék az élet - Az élet nem játék címmel a Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet és a hallgatói önkormányzat.

Közösségépítés a Mécses Központban

2010. október 20., címkék: református oktatás, közösség

Már csak „Mályi hét"-nek emlegetik a Lévay József Református Gimnáziumban azt hetet, amikor szinte minden évfolyam eltölt egy napot a Mécses Központban.

Ahol a közösség a tét

2010. június 17., címkék: ódor balázs, közösség, gazdasági igazságosság, Grand Rapids, társadalmi igazságosság, grand rapids, református világközösség (rev)

Az új református világszervezet nagygyűlésén a közösség és az igazságosság áll a középpontban.