A Krisztus-hívők egységéért imádkozunk

2019. január 19., címkék: ökumenikus imahét, indonézia, Ökumenikus imahét

A keresztyének minden évben a világ minden táján azért gyűlnek össze ezen január 20. és 27. között, hogy imádkozva növekedjenek az egységben. A 2019-es ökumenikus imahetet az indonéz keresztyének készítették elő. Bibliai gondolatok és imádságok az imahét minden napjára.

Így reagált a református világközösség az indonéziai merényletekre

2018. május 14., címkék: rev, REV, terrortámadások, indonézia

A Református Egyházak Világközösségének (REV) Szöulban ülésező végrehajtó bizottsága imádságra és szolidaritásra hívja tagegyházait.

Sokszínű reformátusság

2012. augusztus 01., címkék: református világközösség (rev), barnóczki anita, indonézia, konferencia, teológus

Magyar résztvevők élményei a Református Egyházak Világközösségének indonéziai konferenciájáról.

Szokatlan a megszokottságban

2012. június 20., címkék: teológus, református világközösség (rev), indonézia, konferencia

Teológus hallgatók és fiatal lelkipásztorok találkoznak június 8. és július 1. között az indonéziai Yogyakartán, hogy egy olyan országban tanulmányozzák a teológiai kérdéseket, ahol több vallás és kultúra él együtt.