Nem csak buli

2012. július 20., címkék: szélrózsa, ifitalálkozó, riport, evangélikus egyház, ifi

Július 19., délelőtt fél tíz, szikrázó napsütés, Balatonpart. A fiatalok ennek ellenére nem a strandon ülnek, hanem egy színpad előtt hallgatják a merítésről, szabadulásról és fényről szóló áhítatot. A Szélrózsa, az evangélikus ifjúsági találkozó második napján jártunk.

Meríts!

2012. július 16., címkék: ifitalálkozó, szélrózsa, evangélikus egyház

Meríts! Röviden ennyi a mottója a Szélrózsa, evangélikus ifjúsági találkozónak, mely alig 48 óra múlva megkezdődik Fonyódligeten. A tábor részleteiről július 16-án tartottak sajtótájékoztatót.

Kárpát-medencei ifitalálkozót tartottak Debrecenben

2011. május 16., címkék: ifitalálkozó, debreceni egyetemi templom

A felvidéki, erdélyi, kárpátaljai és magyarországi ifjúsági körök képviselői a debreceni Egyetemi templomban találkoztak a hétvégén.

KOEN-napok Kárpátalján

2011. május 12., címkék: kárpátaljai reformátusok (kre), ifitalálkozó, sport

Idén nyáron tizenkilencedik alkalommal tartanak Vakációs Bibliaheteket a Kárpát-medence öt magyarlakta területén, s közel 42 ezer gyermeket várnak az alkalmakra.