Szemem már nem, csak szívem láthat

2010. december 03., címkék: hajdúvidéki egyházmegye, hajdúsámson, Gyülekezeti hírek

Az 1982-ben bezárt hajdúsámsoni temető sírjait exhumálták és kegyeleti emlékparkot hoztak létre.

Kegyeleti emlékparkot hoznak létre Hajdúsámsonban

2010. október 25., címkék: Gyülekezeti hírek, hajdúsámson

Exhumálták a hajdúsámsoni református temetőben lévő sírokat. A földterület egyik részén kegyeleti emlékparkot hoznak létre.

Mister "I" - hajdúsámsoni Biblia hét

2010. június 29., címkék: református oktatás, Rendezvény, hajdúsámson, Gyülekezeti hírek, biblia

Több mint száz gyermek vett részt a hajdúsámsoni Biblia héten. A gyülekezet már negyedik alkalommal szervezte meg a tábort.

Kegyeleti emlékparkot hoznak létre Hajdúsámsonban

2010. március 24., címkék: hajdúvidéki egyházmegye, tiszántúli egyházkerület, Gyülekezeti hírek, halottak, hajdúsámson

Szakemberek közreműködésével exhumálják a hajdúsámsoni református temetőben lévő sírokat huszonöt éves zárva tartása után. A több mint négyhektáros temetőt 1982-ben zárták be. Azóta úgy áll a település belvárosában.