Hirdetni és élni az evangéliumot

2015. július 09., címkék: huszár pál, hallgató imre, nagy sándor, főgondnok, reformátusok lapja, soltész miklós, fekete vince, nagy béla, pápa, adorján gusztáv, tőkéczki lászló, varga attila, steinbach józsef

A keresztyén ember közéleti és az egyházban szolgálatot vállaló tisztségviselők felelősségéről cseréltek eszmét július 3–4-én a Magyar Református Egyház részegyházainak főgondnokai Pápán. A Kárpát-medencei egyházkerületi vezetők Huszár Pál dunántúli főgondnok, a Magyarországi Református Egyház Zsinata világi elnökének meghívására érkeztek a dunántúli városba, hogy a közös gondolkodás mellett a környéken tett kirándulások keretében egymás jobb megismerésére is sort kerítsenek.

Kárpát-medencei főgondnokok tanácskoztak

2011. május 16., címkék: találkozó, főgondnok, pápa

Pápán találkoztak az egyházkerületek főgondnokai. A tanácskozás nem csak az előadásokról, hanem a lelki közösség építéséről is szólt.