Felnőttképzés – többet jobban!

2018. augusztus 22., címkék: felvételi, felnőttképzés

Milyen módszerekkel lehet a problémás gyerekeket tanulásra és fegyelemre bírni? A hátrányos helyzetű diákoknak mi a valós segítség? Tudta, hogy pedagógus szakvizsgával 40 százalékkal több lehet a fizetése? Jelentkezzen a Debreceni Református Hittudományi Egyetem szakirányú továbbképzéseire!

Mentálhigiénés felnőttképzés indul Léván

2015. március 17., címkék: felnőttképzés, mentálhigiéné, szlovákiai reformátusok (szrke), károli egyetem (kre)

Magyar nyelvű mentálhigiénés felnőttképzés beindításáról írt alá megállapodást a Károli Gáspár Református Egyetem, a Lévai Református Egyházközség és a felvidéki mentálhigiénés közösség vezetőivel. A képzés szeptembertől indul el a lévai Czeglédi Péter Református Gimnázium helyiségeiben.

Pályázatnyitó konferencia

2012. november 28., címkék: pályázat, Pályázat, szeretetszolgálat (mrsz), felnőttképzés, konferencia

Ingyenes konferenciát szervez a Református Diakóniai Felnőttképzési Intézmény (REDIFI) ügyfélszolgálati dolgozóknak, intézményi munkatársaknak, fogyatékkal élők rokonainak és mindenkinek, akik találkozhat élete során fogyatékkal élőkkel.