István király

2013. október 02., címkék: Az Evangélium Színház előadása, bemutató, fasori evangélikus gimnázium

Teltház előtt tartotta az Evangélium Színház évadnyitó díszelőadását a Fasori Evangélikus Gimnázium dísztermében szeptember 29-én. Sík Sándor István király című darabját alig egy hónapja mutatták be Pataki András rendezésében, de nemsokára újabb premierrel jelentkezik a társulat.

Szabadidős programok

2012. július 12., címkék: konfi+, bemutató

A Konfi+ szüneteiben az alábbi programoknak lehetsz részese.

Élőkönyvtár

2012. július 12., címkék: konfi+, bemutató

Mindenkit várnak az Élő könyvtár "élő könyvei". Csütörtökön a következő személyekkel az alábbi témákról lehet beszélgetni.

Szemináriumok - csütörtök

2012. július 12., címkék: konfi+, bemutató

Bemutatkoznak a csütörtöki szemináriumok vezetői, mesélnek saját témájukról is.

Szemináriumok - szerda

2012. július 12., címkék: bemutató, konfi+

Bemutatkoznak a szerdai szemináriumok vezetői, mesélnek saját témájukról is.

Műhelyek

2012. július 11., címkék: bemutató, konfi+

A műhelytartók bemutatkozása, a műhelyek ismertetése.

Uzsainé Dr. Pécsi Rita

2012. június 14., címkék: bemutató, pécsi rita, konfi+

„Az emberek és a művészetek a munkám és a hobbim is." Bemutatkozik a főelőadó.

Napraforgók lemezbemutató

2011. november 25., címkék: ifjúság, bemutató

Idén karácsonyra kerül a polcokra a Napraforgók együttes új nagylemeze, a „Forog az esztendő kereke”. A dalokat élőben is meghallgathatják december 17-én, ingyenes lemezbemutató koncertjükön, a Szilágyi Dezső téri református templomban.

Színmű Zinzendorf grófról, a herrnhuti testvérközösség alapítójáról

2010. április 17., címkék: bemutató, színdarab, Nagyvilág, csehország

A pietizmus egyik kiemelkedő személyéről, a 250 éve elhunyt Nikolaus Ludwig von Zinzendorf grófról írt színművet Mirjana Angelina.