Püspöki szolgálatok karácsonykor

2018. december 21., címkék: Közvetítés, közvetítés

Idén is összegyűjtöttük egyházunk lelkészi vezetőinek karácsonyi szolgálatait, emellett összeállításunkból azt is megtudhatják, mikor közvetít református istentiszteletet a közmédia.

Püspöki szolgálatok karácsonykor

2018. december 21., címkék: Közvetítés, közvetítés

Ez történt a cikluszáró zsinati ülésen - csütörtök

2014. november 13., címkék: közvetítés, xiii. zsinati ciklus 15. ülés, reformátusok lapja, Közvetítés

A XIII. zsinati ciklus 15. ülése második napjának történései folyamatosan frissülő, szöveges közvetítésünkben.

Ez történt a cikluszáró zsinati ülésen - csütörtök

Ez történt a cikluszáró zsinati ülésen - szerda

2014. november 12., címkék: közvetítés, xiii. zsinati ciklus 15. ülés, Közvetítés

Minden történés a Zsinat XIII. ciklusának utolsó, tizenötödik üléséről, folyamatosan frissülő szöveges közvetítésünkben.

Ez történt a cikluszáró zsinati ülésen - szerda

Lezárul egy korszak

2014. november 09., címkék: előzetes, közvetítés, Közvetítés, bölcskei gusztáv, zsinat, xiii. zsinati ciklus 15. ülés

November 12-13-án tartja utolsó ülését a Magyarországi Református Egyház Zsinata a tizenharmadik zsinati ciklusban. Az MRE legfőbb döntéshozó és intézkedő testülete jelenlegi összetételében befejezi munkáját és ezzel véget ér Bölcskei Gusztáv püspök, a Zsinat lelkészi elnökének tizennyolc éves egyházkormányzói időszaka is.

Lezárul egy korszak

Nézze vissza a Zsinat vitáját a Heidelbergi Káté fordításáról!

2012. május 30., címkék: közvetítés, xiii. zsinati ciklus 10. ülés, heidelbergi káté, zsinat

Alábbiakban teljes hosszában megtekinthetik a Zsinat múlt csütörtöki ülésének azt a részét, amelyen a Heidelbergi Káté új fordítását tárgyalták a tagok. A katolikus miséről szóló 80. kérdés-felelet miatt a döntés szokatlanul nagy visszhangot váltott ki. Ezért közöljük a zsinati vitát egészében, hogy a megindult eszmecseréhez még több szempontot szolgáltassunk.

Ez történt a Zsinat pénteki ülésén

2012. május 25., címkék: közvetítés, online közvetítés, reformátusok lapja, Közvetítés, xiii. zsinati ciklus 10. ülés

Korkedvezményes nyugdíj, díjak, beszámolók, átalakuló Reformátusok Lapja. Részletes beszámolónk a pénteki tanácskozásról.

Ez történt a Zsinat pénteki ülésén

A Zenei Fesztivál szombati eseményei

2012. május 19., címkék: református zenei fesztivál, közvetítés, szombat, 2012

Egyesített kórus, családi programok, Misztrál és sok más rendezvény várta az érdeklődőket szombaton. A második nap történései percről percre.

A Zenei Fesztivál pénteki eseményei

2012. május 18., címkék: református zenei fesztivál, közvetítés, református egység napja

Péntek délutántól vasárnap estig koncertek, kirakodóvásár és más programok várnak mindenkit a Ráday utcában és környékén. Szerkesztőségünk erre a három napra kiköltözik a helyszínre. Folyamatosan frissülő cikkünkben követhetik a Református Zenei Fesztivál eseményeit.