Sajtóiroda vezetőt keres a Református Egyházak Világközössége

2013. augusztus 23., péntek

A Református Egyházak Világközössége irodavezetőt keres új hannoveri Sajtóirodájába.

A Világközösség olyan képzett szakembereket jelentkezését várja, akik alkalmasak a nemzetközi ökumenikus szervezet kommunikációs feladatainak irányítására.

A jelentkezéseket a Református Egyházak Világközösségének tagegyházainak tagjaitól várják.
A jelentkezéshez csatolandó dokumentumok:
• motivációs levél
• önéletrajz
• a pályázat szempontjából releváns végzettséget igazoló dokumentumok másolata
• legalább két ajánlólevél
• egyházi hivatal ajánlólevele
A munkavégzés feltétele a kiváló angol nyelvtudás. A csatolandó dokumentumokat angol nyelven kell beküldeni, kivétel a két ajánlólevél, melyre vonatkozólag nyelvi megkötés nincs.
A pályázattal kapcsolatos minden további információ megtalálható a mellékelt „WCRC Communications Qualifications" c. dokumentumban.

A jelentkezéseket a csatolandó dokumentumokkal az alábbi címre várják:
The General Secretary
World Communion of Reformed Churches (WCRC)
PO Boksz 2100
150 route de Ferney
1211 Geneva 2, Switzerland

Az elektronikus úton küldött jelentkezéseket a gs@warc.ch e-mail címre várják.
Tárgyként a következőt kell feltüntetni:
„Communications Secretary Application"

Jelentkezési határidő: 2013. szeptember 30.