Május22.org – honlap a Kárpát-medencei református egységről

2011. május 21., szombat

A Magyar Református Egység honlapján olvasható a május 22-i ünnepi körlevél, a közös liturgiára tett javaslat, megtalálnak interjúkat, véleményeket egyházvezetőktől és egyháztagoktól az egész Kárpát-medencéből.

A debreceni Alkotmányozó Zsinat második évfordulóját ünnepeltük ezen a hétvégén. A Magyar Református Egység Napja honlapján olvasható az ünnepi körlevél, a közös liturgiára tett javaslat, megtalálnak interjúkat, véleményeket egyházvezetőktől és egyháztagoktól az egész Kárpát-medencéből. És természetesen írások a legfontosabb május 22. körüli eseményről, a Szeretethídról.

A majus22.org-ért kattintás ide!