Ismét lesz Református Jótékonysági Bál

2010. december 05., vasárnap

altAz esemény 2011. február 18-án, Debrecenben lesz, a szervező Tiszántúli Református Egyházkerület a délvidéki Napsugár Református Óvoda javára ajánlja fel a bál bevételét.

Újból megrendezik a Református Jótékonysági Bált Debrecenben. A szervező Tiszántúli Református Egyházkerület a délvidéki Napsugár Református Óvoda javára ajánlja fel a bál bevételét, amely a Református Szeretetszolgálat Alma Mater programján keresztül jut majd el a bácskossuthfalvi óvodához.

A befolyt összegből minden évben határon túli intézményeket támogatnak. Tavaly háromszázan vettek részt a református bálon és több mint egy millió forint adománnyal támogatták a Rozsnyói Református Alapiskolát. Korábban a Nagyberegi, Nagydobronyi, a Péterfalvi és Técsői Református Líceum, valamint az erdélyi nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium részesült az adományokból.

A IV. református bált 2011. február 18-án tartják.

Forrás: ttre.hu