Debrecenben koncertezett a Shirchadasj

2010. május 04., kedd

altJótékonysági koncertet adott a holland Shirchadasj együttes, az Éden zenekar valamint Pintér Béla és a Csemeték. A Kegyelem napja zenei fesztivált hétfő délután Debrecen főterén rendezték meg.

A holland Shirchadasj együttes 25. alkalommal turnézik Magyarországon. A Tiszántúlon Debrecen mellett Kisvárdán is fellépnek. A koncerteken összegyűjtött adományokat az együttes a Magyar Református Gyermekvédelmi Szolgálat – Nevelőszülői Hálózat javára ajánlotta fel. A Kegyelem napja zenei fesztivált a Debreceni Református Egyházmegye támogatta. Folytatás...