Sövények mentén II.

2012. október 13., szombat, Mátészalka, Kincses Közösségi Ház

A mátészalkai Kincses közösségi házban október 13-án szervezik a romamissziós konzultációs imanapot.

Az imanap célja, hogy a résztvevők bepillantást nyerjenek az egyházunkban folyó roma misszió mindennapjaiba , maguk is bekapcsolódhassanak az ott folyó munkába, ha erre Istentől elhívásuk van, valamint imádságban kérjük Isten, hogy küldjön munkásokat az aratásába, és áldást kérjünk azokra, akik már ezzel foglalkoznak.

Helyszín: Mátészalka, Kincses Közösségi Ház, Mátészalka, Erkel Ferenc u.50.

Időpont: október 13. 9:00

9.00. Nyitógondolatok Nagy György mátészalkai lp.

9.30. Szükségeink, lehetőségeink Magyarné Balogh Erzsébet a Református Missziói Központ lelkész igazgatója

10.30. Örömeink, bánataink a TREK cigánymisszió bemutatása Gregussné Búzás Irén Cigánymissziós lelkész

11.30. Kérdéseink, imatémáink beszélgetés az elhangzottakról

13.00-15.00. Közös imaalkalom