Tedd a sportot a misszióddá

Az Aliansz Sport Hálózata szeretettel vár mindenkit, aki szeretné megismerni, hogy mi történik Magyarországon a sportmisszióban. Szó lesz arról, hogyan indíthatunk, tarthatunk fenn és fejleszthetünk a gyülekezeteinkben sportszolgálatot. Hogyan használhatjuk a sportot az evangélizációnkban, és miként csatlakozhatunk a hasonló témában működő nemzetközi szolgálatok vérkeringésébe? A találkozón lehetőség lesz egy stratégiai elképzelés kialakításában és a szükséges források megteremtéséről is szó esik majd. A szervezők november 26-án, pénteken 18.00 – 21.00-ig, és november 27-én, szombaton 9.00 – 16.00-ig várják az érdeklődőket. A rendezvény helyszíne: 1145 Budapest, Szugló utca 57. MSZKGY imaház.

Bővebb információ és regisztráció:

Pozsgai Tibor, email:

dunamisz.alapitvany@chello.hu,