Fellépőket vár a Kirchentag

2016. szeptember 02., péntek

2017-ben ismét lesz Kirchentag (Német Egyházi Napok), ezúttal május 24. és 28. között Németország fővárosában, Berlinben és a reformáció városában, Wittenbergben. A jövő évi rendezvény kiemelt fontosságú és rendkívül nagyszabású esemény lesz a jubileumi reformációi év miatt és a programok egy részét Luther városában rendezik meg.

A Kirchentag szervezői várják azok jelentkezését, akik a következő kategóriákban szívesen lépnének fel a berlin-wittenbergi Kirchentagon:

• egyházi könnyűzene
• kamarazenei koncert
• gospel koncert
• fúvószenekari koncertek
• Jazz, folk, blues koncert
• kabaré
• táncprogramok
• színházi előadás
• ifjúsági- és gyerekprogramok (báb, stb.)
• kiállítás vagy stand (ennek bérleti díja is van)

Bővebb információ a https://www.kirchentag.de/mitwirken/kultur/informationen.html honlapon található német vagy angol nyelven.

Jelentkezni a www.kirchentag.de internet oldalon a 'Mitwirken' / 'Contribute' menüben leírtak szerint lehet egy 'Mein Kirchentag' profil létrehozásával.

A jelentkezési határidő: 2016. szeptember 15.

Kórusok számára és fúvószenekarok egyéb programokon való fellépése esetén: 2016. december 15.

Költségek: A fellépők részvételi díja a Kirchentagon: 26 euró

További információkat és a jelentkezéshez segítséget a Magyarországi Evangélikus Egyház külügyi osztályának munkatársaitól lehet kérni (kulugy@lutheran.hu; Cselovszkyné dr. Tarr Klára osztályvezető +36 20 824 9703).