Előadás a Bethesda Gyermekkórházról Pócsmegyeren

2016. április 20., szerda, Pócsmegyer

Az idén 150 éves intézmény történetét ismerhetik meg az érdeklődők a pócsmegyeri népfőiskolai héten, április 20-án 18 órakor.

Csanády Andrásné Bodoky Ágnes és Bodoky Tamás  - az alapító leszármazottjai - előadásában többek között szó lesz a kórházalapításról, az állam tulajdonába került intézményről és az immár 24 éve újra református kórház jelenkoráról.

Az est második részében a Biberauer-Bodoky család három generációjának az intézmény történetében betöltött szerepéről, küldetéséről hallhatnak a résztvevők.

A rendezvény a pócsmegyeri református templomban lesz.