Konferencia a református nevelés múltjáról

2010. október 20., szerda

A református iskoláztatás Felső-magyarországi történetével foglalkozó konferenciát tartottak Miskolcon.

„A református iskoláztatás Felső-magyarországi történetének meghatározó fordulatai, különös tekintettel Miskolcra" címmel tudományos konferenciát tartottak október 16-án.

altA MAB székházban tartott alkalmat a Tiszáninneni Református Egyházkerület, a Miskolci Egyetem BTK Tanárképző Intézet, a Miskolci Akadémiai Bizottság Vallástudományi Munkabizottsága és a Herman Ottó Múzeum szervezte. Folytatás...