A gyülekezetekre építenek

2013. június 28., címkék: ejb, utmutato, útmutató, egyházi jövőkép bizottság

Július 31-ig várja a gyülekezetek válaszait az Egyházi Jövőkép Bizottság (EJB), mely idén tavasszal közös gondolkodásra hívta református közösségeket, hogy azok saját maguk határozhassák meg küldetésüket, az egyházban elfoglalt helyüket. Miért kapcsolódjanak be a gyülekezetek az EJB munkájába? Mi végre építi egyházunk a jövőképét? Hogyan kell kitölteni a munkafüzetet? Mit kezd a bizottság az adatokkal? Részletes útmutató gyülekezeteknek.

A gyülekezetekre építenek

2013. június 28., címkék: ejb, utmutato, útmutató, egyházi jövőkép bizottság