Hazavinni a szikrát

2017. március 27., címkék: ifi, egyetemi gyülekezetek, szegedi egyetemi gyülekezet, áradás

Megerősítést nyerhettek az ÁrAdás Kárpát-medencei Református Egyetemisták Találkozójának résztvevői abban, hogy nincsenek egyedül hitükkel, terveikkel, és hogy Istennek mindannyiukkal célja van. A Szegeden megrendezett találkozó egyik főelőadója, Csomós József tiszáninneni ifjúsági lelkész szerint azért kellenek az ilyen alkalmak, hogy „egymásra csodálkozzunk: vannak hívő fiatalok, akik részt akarnak venni a közösségük életében – ez megerősítő." A tavaszi találkozót szervező Szegedi Református Egyetemi Gyülekezet lelkésze, Czagány Gábor szeretné, hogy a résztvevők hazavigyék a találkozón megélt szikrát, és saját közösségükben kezdjenek dolgozni a megújuláson.