Feltöltő imádság

2017. október 29., címkék: sófár, lónyay utcai gimnázium, imaéjjel, ifi

Péntek este a legtöbb ember semmi másra nem vágyik, csak valamiféle lecsendesedésre, megnyugvásra, megérkezésre. Persze az, ki hogyan tud lecsendesedni, rendkívül egyénfüggő. Van, akinek elég ehhez egy könyv és egy kanapé, van azonban, akinek egy végigénekelt, végigtáncolt éjszakára van szüksége a feltöltődéshez. Ez a sokszínűség jelent meg a hetedik Kárpát-medencei református ifjúsági imaéjjelen, különösen is a Zsinati Ifjúsági Iroda és a Sófár mozgalom közös dicsőítő estjén október 27-én a Lónyay Utcai Református Gimnáziumban, amelyen közel kétszázan vettek részt.

Merre a nyáron?

2014. június 10., címkék: sófár, ifi

Vége a tanítási időszaknak, a főiskolások, egyetemisták is kifelé mennek már a vizsgaidőszakból, jön a nyári szünet, s te még nem tudod, hol fogsz feltöltődni? Összeállításunkban (nem csak) református ifjúsági programokat ajánlunk.

Sófár Dicsőítő Nap lesz Miskolcon

2010. május 11., címkék: egyházzene, ifj csomós józsef, sófár, ima, Hírek

Mi lehet az örömteli keresztyén élet kulcsa? Milyen lépések vezethetnek el egy örömteli, hálaadó közösséghez? Mi lehet ebben az imaélet és az éneklés szerepe? Erre keresi a választ a Sófár Dicsőítő Nap.

Indul a Sófár Református Dicsőítő Iskola

2010. április 29., címkék: alternatív egyházi alkalmak, sófár, dicsőítő iskola, Hírek

Szeretettel várnak mindenkit a III. Sófár Református Dicsőítő Iskolába, mely július 26-tól augusztus 1-ig tart.