Istennek története van velünk

2016. szeptember 26., címkék: prédikáció, bogárdi szabó istván, szubjektív koreai útinapló, koreai reformátusok, útinapló

Bogárdi Szabó István prédikációja, mely szeptember 25-én, a szöuli Church of the Lord presbiteriánus gyülekezetben hangzott el. A püspök szubjektív koreai útinaplójának második része.

A bajnokok imádsága

2012. július 25., címkék: telkibánya, prédikáció, olimpia, testvérgyülekezetek

A bajnok három tulajdonsága. De ki az igazi bajnok? Gondolatok az olimpiára hangolva.

Prédikáció-díj 2009 református lelkésznőnek

2009. szeptember 02., címkék: prédikáció, bonn, Nagyvilág, ökumenikus

(Bonn) – Idén 10. alkalommal ítélte oda a Német Gazdasági Könyvkiadó az általa alapított ökumenikus prédikáció-díjat. A „Legjobb prédikáció” kategóriát Kathrin Oxen lelkésznő, a bützowi (Mecklenburg Tartomány) református gyülekezet lelkésznője kapta.