Holland - magyar lelkésztalálkozó

2011. október 06., címkék: károli egyetem (kre), lelkésztalálkozó, holland, magyar

A Károli Gáspár Református Egyetem Közép-és Kelet-Európai Missziói Tanulmányi Intézete találkozót szervez holland és magyar lelkészek között október 18-án.

Ökumenikus kórházlelkész találkozó

2011. május 24., címkék: kórházmisszió, lelkésztalálkozó, egészségügy, ökumenikus

A veszteség lesz az ökumenikus kórházlelkész találkozó témája amelyet május 26-28 között tartanak Kecskeméten, a Pálma Hotelben.

Lelkésztalálkozó a debreceni Kossuth Laktanyában

2010. június 01., címkék: debreceni egyházmegye, lelkésztalálkozó, Háttér

A Debreceni Református Egyházmegye egyik lelkész-körének lelkipásztorai találkoztak május 28-án a debreceni Kossuth Laktanyában.

Ökumenikus Lelkészkörök VI. Országos Találkozója

2010. április 26., címkék: lelkésztalálkozó, Ökumené, 2010, ökumené

Hatodik alkalommal rendezik meg az ország különböző részein tevékenykedő, egymással baráti kapcsolatot ápoló lelkészkörök egész napos találkozóját.