Milyennek látod a református egyházat?

2019. február 04., címkék: egységnap, fotópályázat

Egykép címmel fotópályázatot hirdet a Tiszántúli Református Egyházkerület, melynek célja hogy megtaláljuk a 2019. május 18-i Magyar Református Egység Napja kampányfotóját.

A madárvédelmi fotópályázat eredménye

2017. április 22., címkék: fotópályázat, pályázat, Pályázat, ökogyülekezet

Lezárult az Ökogyülekezeti Mozgalom Fotópályázatának első fordulója, amely a téli madárvédelemről szólt.

Fotópályázatot hirdet az Ökogyülekezeti Mozgalom

2016. december 06., címkék: pályázat, fotópályázat, Pályázat, ökogyülekezet

Madárvédelem parókiákon, templomkertekben és egyéb egyházi épületek környékén a témája a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szakmai támogatásával meghirdetett pályázatnak.

Nézzétek az ég madarait!

2014. március 22., címkék: fotópályázat, ökogyülekezet

Összesítették az Ökogyülekezeti Tanács 2014-es fotópályázatára beérkezett munkákat. Hatvanöt fotóra szavazhat a közönség.

Objektívvel szolgálnak

2013. november 26., címkék: fotópályázat, szeretetszolgálat (mrsz)

Tizenkilenc képet díjaztak a Magyar Református Szeretetszolgálat (MRSZ) fotópályázatán. A társadalom peremén élőket bemutató fotók alkotói maguk is a Szeretetszolgálat követei – hangzott el a díjátadón.