Akadálymentes gyülekezetek

2013. január 10., címkék: pályázat, Pályázat, akadálymentesség

Az MRE Szeretetszolgálati Iroda és a Magyar Református Szeretetszolgálat pályázatot hirdet „Jól működő gyakorlatok, megvalósult projektek gyülekezetek akadálymentesítésében" címmel.

Felhívás akadálymentesítésre

2012. november 21., címkék: pályázat, Pályázat, akadálymentesség, szeretetszolgálat (mrsz)

Az MRE Szeretetszolgálati Iroda és a Magyar Református Szeretetszolgálat pályázatot hirdet „Jól működő gyakorlatok, megvalósult projektek gyülekezetek akadálymentesítésében" címmel.

Akadálymentes gyülekezetek

2012. október 25., címkék: mre szeretetszolgálat, akadálymentesség

A 2006-ban elkezdett, gyülekezeti fogyatékosügyi műhely folytatására került sor október 8-án, a Szeretetszolgálat székházában.