[ Kezdőlap ]    [ Bemutatkozunk ]    [ Gyülekezeti élet ]    [ Igehirdetések ]    [ Alkalmaink ]    [ Elérhetőségek ]     [ Galéria ]

Üdvözlöm Gyülekezetünk oldalán!

Örömmel mutatom be Gyülekezetünk weboldalát. 2009-től a modern világ egyik új technikai vívmányának részesei lettünk. Hiszünk abban, hogy az emberekhez nem csak az Istentiszteleteken, hanem az Interneten keresztül is eljut Isten szava. A mai ember mindennapjaihoz tartozik az Internet, így ez egy újabb kapocs Isten és az emberek között. Évente több ezer látogató követi figyelemmel gyülekezetünk életét Brazíliától Indiáig, az Egyesült Államoktól Európa számos országáig.

Ennek tudatában készült el weboldalunk. Frissítéseink segítségével folyamatosan elérhetőek a vasárnapi Istentiszteletek hanganyagai, figyelemmel követhetőek gyülekezet élete képekben, illetve egyéb hasznos információk templomunkról, egyházközösségünkről.

Isten áldását kérem életükre!

L. Molnár István

lelkipásztor