Hagyomány és hit Ácson

2019. április 16., címkék: Ács, ács, Nagypéntek, Istentisztelet, rádiós istentisztelet, istentisztelet, nagypéntek

Különleges gyülekezet az ácsi reformátusoké – hagyományokra építkeznek, és az egyházi programok szerves részei a városi rendezvényeknek. A közösség megtiszteltetésnek tartja, hogy nagypénteken az ácsi református templomból közvetíti az istentiszteletet a Duna Televízió.

Hagyomány és hit Ácson

Kálvin és a gályarabok

2011. április 19., címkék: kálvin évek, kiállítás, dunántúli egyházkerület, ács, Gyülekezeti hírek, kálvin jános

Kálvin János és a protestáns gályarabok emlékezete címmel nyílik kiállítás Ácson április 30-án.