Nők a Bibliában - evangelizáció

2012. február 14., címkék: evangelizáció, veresegyház, evangélizáció

Női igehirdetők szolgálnak a Veresegyházi Református Egyházközség evangelizációs hetén február 27. és március 4. között.

Evangelizációs hét Veresegyházon

2011. november 06., címkék: evangélizációs hét, veresegyház

A Veresegyházi Református Egyházközség 2011. november 7-12. között evangelizációs hetet tart.

Hálaadás az Egyetlenegy Úrnak új veresegyházi iskolájáért

2011. szeptember 01., címkék: veresegyház, Gyülekezeti hírek, református oktatás

„Méltó vagy, Urunk és Istenünk, hogy Tied legyen a dicsőség, a tisztesség és a hatalom…” (Jel 4, 11). Az idei református bibliaolvasó kalauzunk vezérigéjét választotta mottójául az immár ötödik éve egyházi iskolát működtető veresegyházi egyházközség és a református iskola vezetése, amikor megtervezte az ez évi, rendhagyó tanévnyitó ünnepség meghívóját.

Átadják a veresegyházi református iskolát

2011. augusztus 26., címkék: veresegyház, Gyülekezeti hírek, református oktatás

Befejeződött a veresegyházi református általános iskola építésének első üteme, 2011. augusztus 28-án adják át ünnepélyesen a tanévnyitó istentiszteleten.

Épül a veresegyházi református iskola

2011. május 17., címkék: templomépítés, veresegyház, felújítás

Május 15-én szülők, gyermekek, gyülekezeti tagok és meghívott vendégek töltötték meg a veresegyházi református templomot és a régi parókiából átalakítással és emeletráépítéssel létrehozott iskola udvarát, termeit.

Hitvalló közösség született – iskola és élő reformáció Veresegyházon

2010. november 02., címkék: Gyülekezeti hírek, veresegyház, református oktatás, Hírek

Veresegyház kinőtte iskoláit, óvodáit, ezért felmerült, hogy szükséges református általános iskolát indítani.

Evangelizációs hét Veresegyházon

2010. október 15., címkék: veresegyház, reformáció hónapja

A Veresegyházi Református Egyházközség október 25. és 31. között evangélizációs hetet tart a reformáció ünnepére készülve.

Vendéglelkészek böjti szolgálata Veresegyházán

2010. február 22., címkék: böjt, Gyülekezeti hírek, evangélizációs hét, északpesti egyházmegye, veresegyház, dunamelléki egyházkerület

„Böjtölésedet ne az emberek lássák, hanem Atyád, aki rejtve van; és Atyád, aki látja, ami titokban történik, megfizet neked.” (Máté 6,18) A Veresegyházi Református Gyülekezet február 22–28. között böjti evangélizációs hetet tart vendéglelkipásztorok szolgálatával.