Két napos ünnepséggel szentelték fel a törökszentmiklósi harangokat

2012. június 20., címkék: törökszentmiklós, évforduló

86 éve hatalmas ünnepséggel üdvözölték a törökszentmiklósi református templom új harangjait.

20 éves a törökszentmiklósi Bethlen Gábor Református Általános Iskola

2011. szeptember 07., címkék: Gyülekezeti hírek, református oktatás, törökszentmiklós

„Templomunk az Isten háza, az ajtaja nyitva, tárva gyere te is itt a helyed, a Jóisten nagyon szeret!” énekelték lelkesen a törökszentmiklósi Bethlen Gábor Református Általános Iskola kis elsősei, miközben bevonultak az ünnepi tanévnyitó Istentiszteletre a templomba.  Ez a kis ének nagyon szépen megfogalmazta, mi is annak az alapja, hogy egy különleges eseményt ünnepelhettünk 2011. szeptember 4-én.